Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Escentric Molecule 01 →

Escentric Molecule 01 by Escentric Molecules EDT SPRAY 6.8 OZ for UNISEX

Escentric Molecule 01 by Escentric Molecules EDT SPRAY 6.8 OZ for UNISEX

$309.39

At typical
Size
200 ml($1.55/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$309.39$298.19AVG $301.25Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $298.19Sep 21, 2026 $309.39rose $11.20 (3.8%)

Range over this window: $298.19 to $309.39. Averaging $301.25, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Arlyn Sparkling Santal

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Sapil Solid

    100 ml · EDT

    $18.19$0.18/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Delilah Blanc

    100 ml · EDP

    $24.49$0.24/ml

    at FragranceNet

  • Cacharel Anais Anais L'original

    30 ml · EDT

    $21.69$0.72/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Ciel D'hiver

    200 ml · EDP

    $129.49$0.65/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $94.49$0.94/ml

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Daisy Murakami Green

    45 ml · EDP

    $111.99$2.49/ml

    at FragranceNet

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet