Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Because You Are →

Exceptional-Because You Are by Exceptional Parfums EAU DE PARFUM SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for WOMEN

Exceptional-Because You Are by Exceptional Parfums EAU DE PARFUM SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for WOMEN

$9.09

Size
8 ml($1.14/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
31 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Rasasi Royale

    75 ml · EDT

    $23.79$0.32/ml

    at FragranceNet

  • Paris Corner Eternal Meadows

    86 ml · EDP

    $19.59$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Oudh Al Abiyad

    50 ml · EDP

    $19.59$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Woody

    55 ml · EDP

    $29.39$0.53/ml

    at FragranceNet

  • Paris Corner Bayn Al Asrar

    80 ml · EDP

    $31.49$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Paris Corner Eternal Coffee

    86 ml · EDP

    $22.39$0.26/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Maa Arwaak

    50 ml · EDP

    $15.39$0.31/ml

    at FragranceNet

  • Paris Corner Eternal Musk

    86 ml · EDP

    $25.89$0.30/ml

    at FragranceNet