Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Extreme Blue →

$68.99$70.00
You save $1.01$0.99/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched in 2015 by the design house of Michael Kors, Extreme Blue for men accentuates the aura of modern men of the city. Its gentle fresh notes when intermingle with the sensual musks, a divine yet provocative fragrance is created. Redefining the urban masculinity with a touch of contemporary, the magnetic scent tantalizes you with its top fresh notes, gently smothering you into its masculine edge with the key notes of bergamot, juniper, angelica seed and ambrox. SCENT Top notes are citrus bergamia and foliage Middle notes are angelica and aromatic cedar Base notes are musk and ambroxan
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$29.99$69.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
30 ml · EDP
$26.99$85.00$0.90/ml
at Fragrance Outlet