Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Face A Face →

Face A Face by Faconnable EDT SPRAY 5 OZ for WOMEN

Face A Face by Faconnable EDT SPRAY 5 OZ for WOMEN

$39.19

Tracked low
Size
150 ml($0.26/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
10 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Faconnable in 1996, Face A Face by Faconnable for WOMEN posesses a blend of: iris, jasmine, lily-of-the-valley, amber, coriander It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • L.T. Piver A La Reine De Fleurs

    100 ml · EDC

    $13.29$0.13/ml

    at FragranceNet

  • Jacques Bogart One Man Show

    30 ml · EDT

    $6.99$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Rush

    45 ml · EDT

    $43.39$0.96/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Hugo by Hugo Boss EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

    45 ml · EDP

    $50.39$1.12/ml

    at FragranceNet