Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Flora Gorgeous Jasmine →

Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum Spray 50ml (1.6 oz) by Gucci

Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum Spray 50ml (1.6 oz) by Gucci

Sold out, price withheld

Size
50 ml($1.40/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
Out of stock
Price last checked
3 hours ago
Check availability at Intense Oud ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Intense Oud Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Riiffs AUCTION Aswaar by Velvet Pouch

    100 ml · Extrait

    $42.49$0.42/ml

    at Intense Oud

  • Lattafa AUCTION Eclaire Pistache by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    $38.24$0.38/ml

    at Intense Oud

  • Paris Corner AUCTION Marshmallow Blush by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    $31.44$0.31/ml

    at Intense Oud

  • Paris Corner Khair Pistachio by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    $25.49$0.25/ml

    at Intense Oud

  • Paris Corner Rifaaqat by Velvet Pouch

    80 ml · EDP

    $25.49$0.32/ml

    at Intense Oud

  • Paris Corner Fayora Oshino by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    $25.49$0.25/ml

    at Intense Oud

  • Paris Corner Pear Potion by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    $25.49$0.25/ml

    at Intense Oud

  • Paris Corner Ministry of Oud - Gladiators Oath by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    $29.74$0.30/ml

    at Intense Oud