Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Glow →

Glow by Jennifer Lopez EDT SPRAY 1 OZ *TESTER for WOMEN

Glow by Jennifer Lopez EDT SPRAY 1 OZ *TESTER for WOMEN

$11.89

Size
30 ml($0.40/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
9 minutes ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Khadlaj Rose Couture

    100 ml · EDP

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

    $6.20 cheaper than the next best store

  • Mancera Amore Caffe

    118 ml · EDP · Tester

    $104.29$0.88/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Hareem Al Sultan Gold

    35 ml

    $23.09$0.66/ml

    at FragranceNet

  • Forever 21 Pink Aura

    100 ml · EDP

    $13.99$0.14/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Elysium Eau Intense

    100 ml · EDP

    $191.09$1.91/ml

    at FragranceNet

  • Ard Al Zaafaran Bab Al Wardi

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

    $9.00 cheaper than the next best store

  • Lolita Lempicka Le

    EDP · Decant

    $2.79

    at FragranceNet

  • Electimuss Variety

    EDP

    $86.09

    at FragranceNet