Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Man →

Guess Man by Guess EDT SPRAY 1.7 OZ for MEN

Guess Man by Guess EDT SPRAY 1.7 OZ for MEN

$16.09

Over typical
Size
50 ml($0.32/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
6 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

4.5% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$16.09$15.39AVG $15.39Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $15.39Sep 21, 2026 $16.09rose $0.70 (4.5%)

Range over this window: $15.39 to $16.09. Averaging $15.39, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Khadlaj Sensuos Night

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

    $8.40 cheaper than the next best store

  • Ard Al Zaafaran Bab Al Wardi

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

    $9.00 cheaper than the next best store

  • Khadlaj Hareem Al Sultan Gold

    35 ml

    $23.09$0.66/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Rose Couture

    100 ml · EDP

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

    $6.20 cheaper than the next best store

  • Al Haramain Oudh Burma

    100 ml · EDP

    $44.09$0.44/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Elysium Eau Intense

    100 ml · EDP

    $191.09$1.91/ml

    at FragranceNet

  • Lolita Lempicka Le

    EDP · Decant

    $2.79

    at FragranceNet

  • Mancera Amore Caffe

    118 ml · EDP · Tester

    $104.29$0.88/ml

    at FragranceNet