Insurrection Wild Cologne
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Jean Lowe Fraiche →

$17.99$51.00
You save $33.01$0.18/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Maison Alhambra's Jean Lowe Fraiche Eau de Parfum is bright and layered, built for complex freshness. Lemon, grapefruit, bergamot, mint, aldehydes, pink pepper and coriander open with a vibrant citrus medley, while melon, jasmine, ginger and nutmeg bring a spiced fruity heart. Labdanum, patchouli, sandalwood, cedarwood, amber, incense and amberwood close the composition with a rich, grounded finish. Suited to versatile wear.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet