Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Jubilant Noir →

Jubilant Noir Perfume - 3.4 oz.

Jubilant Noir Perfume - 3.4 oz.

$25.99$48.00

−46%

You save $22.01$0.26/ml

Size
100 ml($0.26/ml)
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Because Jubilant Noir Perfume from Maison Alhambra leans into celebration and warmth, the top arrives sharp immediately, pepper, cardamom and ginger striking first. Coconut, gardenia, orange blossom and peony deepen the heart into something creamy and richly floral, an unexpected pairing against all that spice. Amber, sandalwood and musk close the foundation warm and resinous, grounding the sweetness above it. Coconut showing up in a spice led fragrance is the surprise here, softening the pepper and ginger before the florals even arrive. Jubilant Noir Perfume is a floral spicy Eau de Parfum, well suited to evening wear and celebration. Maison Alhambra leaned into contrast at every stage here.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet