Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Biscotti Date Toffee →

Khadlaj Biscotti Date Toffee Extrait de Parfum for Unisex - 3.4 oz / 100 ml

Khadlaj Biscotti Date Toffee Extrait de Parfum for Unisex - 3.4 oz / 100 ml

$41.99

Over typical
Size
100 ml($0.42/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Over typical

27.3% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

6 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 16, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$41.99$30.99AVG $34.10Aug 13, 2026Sep 16, 2026
Aug 13, 2026 $41.99Sep 16, 2026 $41.99no change

Range over this window: $30.99 to $41.99. Averaging $34.10, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Tres Jour Perfume

    100 ml · EDP

    $24.99$90.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Ana Abiyedh Scarlet

    60 ml

    $14.99$40.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Al Haramain Amber Oud Gold Edition

    118 ml

    $75.99$189.00$0.64/ml

    at Fragrance Outlet