Daily Fragrance Scout

Compare all prices for L'air Du Temps →

L'air Du Temps by Nina Ricci EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

L'air Du Temps by Nina Ricci EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$82.59

At typical
Size
100 ml($0.83/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$82.59$81.19AVG $81.19Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $81.19Sep 21, 2026 $82.59rose $1.40 (1.7%)

Range over this window: $81.19 to $82.59. Averaging $81.19, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Original Penguin Penguin Premier Label

    100 ml · EDT

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Vanilla

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Creed Aventus Absolu

    50 ml · EDP

    $443.79$8.88/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet