Nina Ricci
2 providers
Nina Perfume
EDT · Women
$35.95$0.72/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.40/ml
best of 2 providers at 80 ml
As of Oct 1, 2026: Nina Ricci full bottles start at $17.95, with a median $0.84/ml across 28 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 20 fragrances, 42 live offers in total. The deepest markdown against list price is 44%.
Best value per ml right now: Nina Ricci Nina Perfume at $0.40/ml for the 80 ml. Most widely stocked: Nina Ricci Premier Jour, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Nina Ricci
2 providers
EDT · Women
$35.95$0.72/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.40/ml
best of 2 providers at 80 ml
Nina Ricci
2 providers
EDP · Women
$29.39$0.98/ml
$52.85$0.53/ml
best of 2 providers at 100 ml
36 deals · page 1 of 2
100 ml · EDP
$52.85$77.00$0.53/ml
at Fragrance Outlet
50 ml · EDP
$39.99$67.00$0.80/ml
at Perfumania
tracked low
80 ml · EDT
$64.95$70.00$0.81/ml
at Fragrance Outlet
80 ml · EDT
$89.99$94.00$1.12/ml
at Fragrance Outlet
80 ml · EDT
$69.95$94.00$0.87/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP
$53.95$77.00$0.54/ml
at Perfumania
tracked low
EDT · Tester
$65.99$70.00
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$94.99$98.00$0.95/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$72.95$98.00$0.73/ml
at Perfumania
tracked low
80 ml · EDP · Tester
$79.09$0.99/ml
at FragranceNet
tracked low
80 ml · EDP
$94.49$1.18/ml
at FragranceNet
over usual
100 ml · EDT
$48.99$0.49/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$56.69$0.57/ml
at FragranceNet
tracked low
50 ml · EDP
$51.79$1.04/ml
at FragranceNet
tracked low
80 ml · EDP
$106.39$1.33/ml
at FragranceNet
50 ml · EDP · Tester
$43.39$0.87/ml
at FragranceNet
tracked low
80 ml · EDP · Tester
$97.99$1.22/ml
at FragranceNet
tracked low
50 ml · EDP · Tester
$45.49$0.91/ml
at FragranceNet
tracked low