Nina Ricci
2 providers
Nina Perfume
EDT · Women
$35.95$0.72/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.40/ml
best of 2 providers at 80 ml
No provider currently lists Nina Ricci Guess Dare Perfume. It stays in the catalog, and prices reappear here as soon as an offer is imported.
Other Nina Ricci fragrances we price across providers.
Nina Ricci
2 providers
EDT · Women
$35.95$0.72/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.40/ml
best of 2 providers at 80 ml
Nina Ricci
2 providers
EDP · Women
$29.39$0.98/ml
$52.85$0.53/ml
best of 2 providers at 100 ml