Calvin Klein
3 providers
CK One
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml
$108.99$0.36/ml

Lowest live price · 125 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Calvin Klein Obsession is $21.69 for 125 ml at FragranceNet ($0.17/ml, read 1 hour ago), compared across 3 retailers.
The 200 ml ranges from $37.09 at FragranceNet to $95.95 at Perfumania, a $58.86 spread, 61% of the higher price, across 2 sellers.
Per millilitre the 200 ml works out at $0.19/ml against $1.77/ml for the 30 ml, so the 200 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 118 ml in 55 days of tracking is $75.95 on Aug 7; which is where it sits now.
125 ml · 3 providers
per ml: 5 sizes cannot share a dollar average
at 125 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | FragranceNet | Perfumania | Average |
|---|---|---|---|---|
| 30 mlbest $1.77/ml | $52.99best−5%read Oct 1, 2026, 02:48 UTC | not carried | sold out | $52.99across 1 provider |
| 75 mlbest $0.85/ml | not carried | not carried | $63.95best−26%tracked lowread Oct 1, 2026, 02:18 UTC | $63.95across 1 provider |
| 118 mlbest $0.64/ml | $98.99−4%read Oct 1, 2026, 02:48 UTC | not carried | $75.95best−26%tracked lowread Oct 1, 2026, 02:18 UTC | $87.47across 2 providers |
| 125 mlbest $0.17/ml | not carried | $21.69bestTestertracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | not carried | $21.69across 1 provider |
| 200 mlbest $0.19/ml | not carried | $37.09besttracked lowread Oct 1, 2026, 02:03 UTC | $95.95−26%tracked lowread Oct 1, 2026, 02:18 UTC | $66.52across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Calvin Klein fragrances we price across providers.
Calvin Klein
3 providers
EDT · Unisex
$9.79$0.65/ml
$20.99$0.47/ml
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$27.29$0.27/ml
best of 3 providers at 100 ml
$35.69$0.18/ml
best of 3 providers at 200 ml
$108.99$0.36/ml
Calvin Klein
3 providers
EDT · Men
$29.99$0.60/ml
$25.89$0.26/ml
best of 3 providers at 100 ml
Calvin Klein
3 providers
EDT · Men
$9.09$1.14/ml
$40.95$1.37/ml
best of 2 providers at 30 ml
$63.95$1.28/ml
$82.95$0.83/ml
$107.95$0.54/ml
best of 2 providers at 200 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Oscar De La Renta
2 providers
EDT · Women
$28.99$0.97/ml
$32.98$0.66/ml
$61.95$0.62/ml
$33.95$0.17/ml
best of 2 providers at 200 ml
Elizabeth Arden
2 providers
EDT · Women
$8.95$0.90/ml
$52.99$1.06/ml
$12.95$0.17/ml
$59.99$0.60/ml
Antonio Banderas
2 providers
EDT · Men
$131.99$2.64/ml
$19.90$0.20/ml
best of 2 providers at 100 ml
$75.00$0.38/ml