Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Highfly Aseel →

Le Falcone Highfly Aseel Niche Collection Eau de Parfum for Unisex - 2.8 oz / 85 ml

Le Falcone Highfly Aseel Niche Collection Eau de Parfum for Unisex - 2.8 oz / 85 ml

Sold out, price withheld

Size
85 ml($0.38/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
Out of stock
Price last checked
44 minutes ago
Check availability at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 11, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$31.99$29.99AVG $31.97Aug 13, 2026Sep 11, 2026
Aug 13, 2026 $31.99Sep 11, 2026 $31.99no change

Range over this window: $29.99 to $31.99. Averaging $31.97, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Al Haramain Amber Oud Ultra Violet

    118 ml

    $69.99$159.00$0.59/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Rasasi La Yuqawam

    75 ml

    $33.99$75.00$0.45/ml

    at Fragrance Outlet

    $21.00 cheaper than the next best store

    tracked low