Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Léonie →

Maison Alhambra Leonie by Maison Alhambra EAU MISTICAL ALL OVER SPRAY 5.07 OZ for UNISEX

Maison Alhambra Leonie by Maison Alhambra EAU MISTICAL ALL OVER SPRAY 5.07 OZ for UNISEX

$16.09

Tracked low
Size
150 ml($0.11/ml)
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
33 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 20, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$18.89$16.09AVG $18.89Aug 11, 2026Aug 20, 2026
Aug 11, 2026 $18.89Aug 20, 2026 $16.09fell $2.80 (14.8%)

Range over this window: $16.09 to $18.89. Averaging $18.89, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hamidi Insignia Sable Fragrance

    110 ml

    $26.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Ana Abiyedh Scarlet

    60 ml

    $14.99$40.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Maitre

    100 ml

    $21.99$49.00$0.22/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet