Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Mellow Mood →

Mellow Mood Cologne - 3.4 oz.

Mellow Mood Cologne - 3.4 oz.

$134.99$140.00

−4%

You save $5.01$1.35/ml

Size
100 ml($1.35/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Calm, grounded, and refined, Mellow Mood is a tribute to the deep ease that comes from embracing life’s quieter moments. It’s a unique blend of relaxation and nuance that captures the serenity found in life’s pauses. Crisp notes of bergamot and lemon mingle with the subtle warmth of ginger zest and baie rose, creating a balanced freshness. Rich hints of cognac and cedarwood bring a depth that lingers, while a touch of patchouli provides an earthy finish. Let Mellow Mood be your companion on the journey to a deeper sense of calm and presence within yourself.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet