Daily Fragrance Scout

Bob Marley fragrance prices

As of Oct 1, 2026: Bob Marley full bottles start at $134.95, with a median $1.35/ml across 7 bottle sizes we price, compared across 2 retailers. 7 fragrances, 12 live offers in total. The deepest markdown against list price is 4%.

Best value per ml right now: Bob Marley Keep On Moving at $1.35/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Bob Marley Keep On Moving, carried by 2 providers.

Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded

How much does Bob Marley perfume cost?
Bob Marley full bottles start at $134.95 across the 2 retailers we track (as of Oct 1, 2026). The median price is $1.35/ml over 7 bottle sizes, 2.1× the catalog-wide median of $0.64/ml: a high-priced house by the numbers. Prices are the retailers' live listings, not list price.
Where is Bob Marley cheapest?
Perfumania holds the lowest live price on 7 of the 7 Bob Marley bottles we track (100%) (as of Oct 1, 2026). Even so, the cheapest seller changes bottle by bottle; each fragrance page shows every store's current price for each size.
What is the best value Bob Marley bottle right now?
Bob Marley Keep On Moving at $1.35/ml for the 100 ml (as of Oct 1, 2026), the lowest price per millilitre of any Bob Marley full bottle with a live offer. Value here is arithmetic on the asking price and the size, nothing else.

Bob Marley compared

Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.

  • Bob Marley

    2 providers

    Simmer Down

    EDP · Men

    Bottle size for Bob Marley Simmer Down

    $134.95$1.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bob Marley

    2 providers

    Keep On Moving

    EDP

    Bottle size for Bob Marley Keep On Moving

    $134.95$1.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bob Marley

    2 providers

    Mellow Mood

    EDP

    Bottle size for Bob Marley Mellow Mood

    $134.95$1.35/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bob Marley

    1 provider

    Lights Down Low Perfume

    EDP

    Bottle size for Bob Marley Lights Down Low Perfume

    $134.95$1.35/ml

  • Bob Marley

    1 provider

    Place of Peace

    EDP

    Bottle size for Bob Marley Place of Peace

    $134.95$1.35/ml

  • Bob Marley

    1 provider

    Satisfy My Soul Perfume

    EDP

    Bottle size for Bob Marley Satisfy My Soul Perfume

    $134.95$1.35/ml

Every Bob Marley fragrance we price

Every Bob Marley fragrance we price

Live Bob Marley offers