Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Fatal Embrace →

Paris Corner Fatal Embrace by Paris Corner EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Paris Corner Fatal Embrace by Paris Corner EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$34.99

Tracked low
Size
100 ml($0.35/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
55 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 26 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 19, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$35.69$34.99AVG $35.69Aug 11, 2026Aug 19, 2026
Aug 11, 2026 $35.69Aug 19, 2026 $34.99fell $0.70 (2%)

Range over this window: $34.99 to $35.69. Averaging $35.69, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rasasi La Yuqawam

    75 ml

    $33.99$75.00$0.45/ml

    at Fragrance Outlet

    $21.00 cheaper than the next best store

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

  • Tres Jour Perfume

    100 ml · EDP

    $24.99$90.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Mohra Fragrance

    100 ml

    $19.99$40.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet