Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Polo Ultra Blue →

Polo Ultra Blue by Ralph Lauren EDT SPRAY 4.2 OZ *TESTER for MEN

Polo Ultra Blue by Ralph Lauren EDT SPRAY 4.2 OZ *TESTER for MEN

$74.89

Size
125 ml($0.60/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
Tester
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Demeter Golden Delicious

    118 ml · EDC

    $24.49$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Hermes Twilly D'hermes Eau Poivree

    80 ml · EDP · Tester

    $72.79$0.91/ml

    at FragranceNet

  • Nishane B-612

    50 ml · Extrait

    $156.09$3.12/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Guilty Pour Homme

    EDT · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 18 Fuego

    100 ml · EDT

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

    $5.16 cheaper than the next best store

  • Mancera Hindu Kush

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Vicky Tiel 21 Bonaparte

    100 ml · EDP

    $6.99$0.07/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Gold Coast

    100 ml · EDP · Tester

    $207.89$2.08/ml

    at FragranceNet