Ralph Lauren
4 providers
Polo Blue
EDT
$11.99$11.99/ml
$33.99$0.85/ml
best of 3 providers at 40 ml
$95.99$1.28/ml
$52.49$0.42/ml
best of 3 providers at 125 ml
$154.99$0.77/ml

Lowest live price · 75 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Ralph Lauren Polo Ultra Blue is $66.99 for 75 ml at Fragrance Outlet ($0.89/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.
Per millilitre the 125 ml works out at $0.68/ml against $0.89/ml for the 75 ml, so the 125 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 75 ml in 2 days of tracking is $66.99 on Sep 28; which is where it sits now.
75 ml · 1 provider
per ml: 2 sizes cannot share a dollar average
at 125 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | Perfumania | Average |
|---|---|---|---|
| 75 mlbest $0.89/ml | $66.99best−4%read Sep 30, 2026, 19:17 UTC | sold out | $66.99across 1 provider |
| 125 mlbest $0.68/ml | $84.99best−3%read Sep 30, 2026, 16:47 UTC | sold out | $84.99across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Ralph Lauren fragrances we price across providers.
Ralph Lauren
4 providers
EDT
$11.99$11.99/ml
$33.99$0.85/ml
best of 3 providers at 40 ml
$95.99$1.28/ml
$52.49$0.42/ml
best of 3 providers at 125 ml
$154.99$0.77/ml
Ralph Lauren
4 providers
EDT · Men
$21.95$0.29/ml
best of 4 providers at 75 ml
$32.89$0.33/ml
$28.95$0.23/ml
best of 3 providers at 125 ml
Ralph Lauren
3 providers
EDT
$51.09$0.68/ml
best of 3 providers at 75 ml
$49.69$0.40/ml
best of 3 providers at 125 ml
$83.99$0.42/ml
best of 3 providers at 200 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Mancera
6 providers
EDP · Unisex
$5.99$5.99/ml
$24.99$5.00/ml
$44.99$4.50/ml
$135.00$2.25/ml
$104.99$0.89/ml
$81.00$0.68/ml
best of 3 providers at 120 ml
Mancera
3 providers
EDP · Unisex
$79.95$0.68/ml
$200.00$1.67/ml
best of 2 providers at 120 ml