Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Polo Blue →

Ralph Lauren Polo Blue Eau de Toilette for Men - 1.36 oz / 40 ml

Ralph Lauren Polo Blue Eau de Toilette for Men - 1.36 oz / 40 ml

$33.99$64.00

−47%Tracked low

You save $30.01$0.85/ml

Size
40 ml($0.85/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 8 days we have tracked it.

Related deals

  • Ralph Lauren Polo Blue

    125 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at Maple Prime

  • Riiffs Season Drift

    100 ml · EDP

    $28.99$65.00$0.29/ml

    at Maple Prime

    over usual

  • Issey Miyake Le Sel D'issey

    100 ml · EDP

    $65.99$135.00$0.66/ml

    at Maple Prime

    $22.20 cheaper than the next best store

    tracked low

  • Issey Miyake Le Sel D'issey

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at Maple Prime

  • Fragrance One Most Masculine

    100 ml · Extrait

    $239.99$559.00$2.40/ml

    at Maple Prime

  • Police Rich Girl

    100 ml · EDP

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Lattafa Fire On Ice

    110 ml · EDP

    $25.99$65.00$0.24/ml

    at Maple Prime

    tracked low

  • Lattafa Sherif

    100 ml · EDP

    $22.99$75.00$0.23/ml

    at Maple Prime

    tracked low