Hamidi Insignia Gules Fragrance
110 ml
$24.99$65.00$0.23/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Hawas Malibu →

$28.99$60.00
You save $31.01$0.29/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.
2 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 3, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.
Range over this window: $28.99 to $30.99. Averaging $30.99, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.
110 ml
$24.99$65.00$0.23/ml
at Fragrance Outlet
110 ml
$22.99$50.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$19.99$50.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$90.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$30.99$80.00$0.31/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$50.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
118 ml
$69.99$159.00$0.59/ml
at Fragrance Outlet
75 ml
$33.99$75.00$0.45/ml
at Fragrance Outlet
$21.00 cheaper than the next best store