Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Elixir Pour Femme →

Roja Elixir by Roja Dove EAU DE PARFUM SPRAY 0.34 OZ for WOMEN

Roja Elixir by Roja Dove EAU DE PARFUM SPRAY 0.34 OZ for WOMEN

$44.79

At typical
Size
10 ml($4.48/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
8 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 24, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$44.79$44.09AVG $44.09Aug 13, 2026Sep 24, 2026
Aug 13, 2026 $44.09Sep 24, 2026 $44.79rose $0.70 (1.6%)

Range over this window: $44.09 to $44.79. Averaging $44.09, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • L.T. Piver A La Reine De Fleurs

    100 ml · EDC

    $13.29$0.13/ml

    at FragranceNet

  • Jacques Bogart One Man Show

    30 ml · EDT

    $6.99$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Rush

    45 ml · EDT

    $43.39$0.96/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Hugo by Hugo Boss EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

    45 ml · EDP

    $50.39$1.12/ml

    at FragranceNet