Daily Fragrance Scout
Roja Elixir Pour Femme bottle

Roja Elixir Pour Femme

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Roja Elixir Pour Femme is in stock at the 1 retailer we track; the 10 ml decant is $44.79.

In stock now

No full bottle of Roja Elixir Pour Femme is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Roja first.

  • Roja

    4 providers

    Elysium Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $6.99$6.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $158.00$1.58/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Roja

    4 providers

    Isola Verde

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Isola Verde

    $15.99$15.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $64.99$13.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $234.49$4.69/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

Lowest price
$44.79

10 ml · decant only

Average price
$44.79

across 1 provider at 10 ml

Best value
$4.48/ml

at 10 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 26, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 75 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 75 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$159.99
Aug 21, 202639 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$159.99
Average now:
$159.99
Trend:
flat

More from Roja

Other Roja fragrances we price across providers.

  • Roja

    4 providers

    Isola Verde

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Isola Verde

    $15.99$15.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $64.99$13.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $234.49$4.69/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Roja

    4 providers

    Elysium Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Roja Elysium Pour Homme

    $6.99$6.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $158.00$1.58/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Roja

    4 providers

    Oceania

    Parfum · Unisex

    Bottle size for Roja Oceania

    $13.99$13.99/ml

    $6.99$3.50/ml

    $54.99$11.00/ml

    $66.49$6.65/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 3 providers at 50 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Puredistance

    1 provider

    Papilio

    EDP

    Bottle size for Puredistance Papilio

    $269.00$4.48/ml

  • Le Labo

    1 provider

    Vetiver 46

    EDP · Unisex

    Bottle size for Le Labo Vetiver 46

    $448.69$4.49/ml

  • Maison Francis Kurkdjian

    5 providers

    Baccarat Rouge 540

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

    $11.99$11.99/ml

    $8.99$4.50/ml

    $35.00$7.00/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $69.99$7.00/ml

    $320.00$9.14/ml

    $379.99$5.43/ml

    best of 5 providers at 70 ml

    $985.00$4.93/ml

  • Xerjoff

    3 providers

    Louis XV 1722

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Louis XV 1722

    $11.99$11.99/ml

    $47.99$9.60/ml

    $74.99$7.50/ml

    $224.99$4.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml