Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Isola Verde →

Roja Isola Verde by Roja Dove PARFUM SPRAY 0.34 OZ MINI for UNISEX

Roja Isola Verde by Roja Dove PARFUM SPRAY 0.34 OZ MINI for UNISEX

$69.99

Tracked low
Size
10 ml($7.00/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
Mini
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 13, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$74.89$69.99AVG $74.56Aug 11, 2026Sep 13, 2026
Aug 11, 2026 $72.09Sep 13, 2026 $69.99fell $2.10 (2.9%)

Range over this window: $69.99 to $74.89. Averaging $74.56, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Coach Cherry

    90 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.93/ml

    at FragranceNet

  • Bharara Green Phantom

    100 ml · EDP

    $69.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Sunset Coconut

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Marc-Antoine Barrois Ganymede

    EDP · Decant

    $10.49

    at FragranceNet

  • Arlyn Sparkling Santal

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Floral Woody

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Dolce & Gabbana The One

    45 ml · Parfum

    $100.09$2.22/ml

    at FragranceNet

  • Coach Pure Platinum

    100 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.84/ml

    at FragranceNet