Roja
4 providers
Oceania
Parfum · Unisex
$13.99$13.99/ml
$6.99$3.50/ml
$54.99$11.00/ml
$66.49$6.65/ml
best of 2 providers at 10 ml
$189.00$3.78/ml
best of 3 providers at 50 ml

Lowest live price · 50 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Sep 30, 2026: the cheapest full bottle of Roja Isola Verde is $234.49 for 50 ml at FragranceNet ($4.69/ml, read under an hour ago), compared across 4 retailers.
The 50 ml ranges from $234.49 at FragranceNet to $267.99 at Maple Prime, a $33.50 spread, 13% of the higher price, across 2 sellers.
The lowest we have recorded for the 50 ml in 50 days of tracking is $234.49 on Aug 11; which is where it sits now.
50 ml · 4 providers
per ml: 5 sizes cannot share a dollar average
at 2 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Maple Prime | Olfactory Factory LLC | Venba Fragrance | Average |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 mlbest $15.99/ml | not carried | not carried | not carried | $15.99besttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $15.99across 1 provider |
| 2 mlbest $2.00/ml | not carried | not carried | $3.99besttracked lowread Sep 30, 2026, 20:04 UTC | not carried | $3.99across 1 provider |
| 5 mlbest $13.00/ml | not carried | not carried | not carried | $64.99bestDecanttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $64.99across 1 provider |
| 10 mlbest $7.00/ml | $69.99bestMinitracked lowread Sep 30, 2026, 21:03 UTC | not carried | sold out | $119.99Decanttracked lowread Sep 17, 2026, 05:18 UTClast read 13 days ago; price may have changed | $94.99across 2 providers |
| 50 mlbest $4.69/ml | $234.49bestTestertracked lowread Sep 30, 2026, 21:03 UTC | $267.99tracked lowread Sep 30, 2026, 19:03 UTC | sold out | not carried | $251.24across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 27, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Roja fragrances we price across providers.
Roja
4 providers
Parfum · Unisex
$13.99$13.99/ml
$6.99$3.50/ml
$54.99$11.00/ml
$66.49$6.65/ml
best of 2 providers at 10 ml
$189.00$3.78/ml
best of 3 providers at 50 ml
Roja
4 providers
EDP · Men
$6.99$6.99/ml
$3.99$2.00/ml
$29.99$6.00/ml
$44.99$4.50/ml
$158.00$1.58/ml
best of 4 providers at 100 ml
Roja
3 providers
EDP · Men
$17.00$2.13/ml
$139.00$1.39/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Creed
6 providers
EDP · Unisex
$7.99$7.99/ml
$3.99$2.00/ml
$34.99$7.00/ml
$25.00$3.13/ml
$54.99$5.50/ml
$204.95$4.10/ml
best of 2 providers at 50 ml
$307.99$3.08/ml
best of 3 providers at 100 ml
$369.99$3.14/ml
Xerjoff
5 providers
EDP · Unisex
$7.99$7.99/ml
$36.99$7.40/ml
$23.75$2.97/ml
$58.99$5.90/ml
$166.59$3.33/ml
best of 2 providers at 50 ml
$199.99$2.00/ml
best of 3 providers at 100 ml
Initio
4 providers
EDP
$6.99$6.99/ml
$3.99$2.00/ml
$31.49$6.30/ml
best of 2 providers at 5 ml
$53.99$5.40/ml
$149.00$2.98/ml
$199.99$2.22/ml
best of 3 providers at 90 ml
Parfums de Marly
4 providers
EDP · Women
$7.99$7.99/ml
$3.99$2.00/ml
$24.99$5.00/ml
best of 2 providers at 5 ml
$41.99$5.25/ml
$53.99$5.40/ml
$179.99$2.40/ml
best of 3 providers at 75 ml