Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Roses De Chloe →

Roses De Chloe by Chloe EDT ROLLERBALL 0.33 OZ MINI for WOMEN

Roses De Chloe by Chloe EDT ROLLERBALL 0.33 OZ MINI for WOMEN

$21.69

Size
10 ml($2.17/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
Mini
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
4 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Rasasi Aiyara Pour Femme

    100 ml · EDP

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • Francesca Bianchi Under My Skin

    30 ml · Extrait

    $115.49$3.85/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Aiyara Pour Homme

    100 ml · EDP

    $16.79$0.17/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Marha Pour Homme

    100 ml · EDP

    $18.89$0.19/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Oudh Al Mubakhar

    100 ml · EDP

    $18.19$0.18/ml

    at FragranceNet

  • AJMAL Ambre Pimente

    2 ml · EDP

    $2.79$1.40/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Radi

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Frederic Malle Dans Mon Lit by Frederic Malle LINEN SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

    100 ml

    $133.69$1.34/ml

    at FragranceNet