Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Roses De Chloe →

Roses De Chloe by Chloe EDT SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

Roses De Chloe by Chloe EDT SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

$123.89

Tracked low
Size
75 ml($1.65/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
9 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Atelier Materi Cacao Porcelana

    10 ml · EDP · Mini

    $43.39$4.34/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Amber Oud

    60 ml · EDP · Tester

    $37.09$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Bois D'Ambrette

    10 ml · EDP · Mini

    $43.39$4.34/ml

    at FragranceNet

  • Prada Luna Rossa Ocean

    50 ml · EDT

    $83.99$1.68/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier So Scandal

    80 ml · EDP

    $174.29$2.18/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Poivre Pomelo

    10 ml · EDP · Mini

    $55.99$5.60/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Cacao Porcelana

    100 ml · EDP · Tester

    $158.19$1.58/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Rose Ardoise

    10 ml · EDP · Mini

    $43.39$4.34/ml

    at FragranceNet