Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Stash →

Sarah Jessica Parker Stash by Sarah Jessica Parker EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ *TESTER for WOMEN

Sarah Jessica Parker Stash by Sarah Jessica Parker EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ *TESTER for WOMEN

$23.79

Size
100 ml($0.24/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Thierry Mugler Angel Nova

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Givenchy Irresistible Rose Velvet Givenchy

    80 ml · EDP

    $86.79$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Chloe Rose Naturelle Intense

    150 ml · EDP

    $80.49$0.54/ml

    at FragranceNet

  • Floris A Rose

    10 ml · EDP · Mini

    $23.09$2.31/ml

    at FragranceNet

  • Floris Bergamotto Di Positano

    10 ml · EDP · Mini

    $22.39$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Elysium

    8 ml · Parfum · Mini

    $27.29$3.41/ml

    at FragranceNet

  • Trussardi Le Vie Di Milano Walking On Via Fiori Oscuri

    100 ml · EDP

    $102.89$1.03/ml

    at FragranceNet

  • Orientica Royal Bleu

    80 ml · EDP

    $77.69$0.97/ml

    at FragranceNet