Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Shaghaf Vanilla Toffee →

Shaghaf Vanilla Toffee Cologne - 2.5 oz.

Shaghaf Vanilla Toffee Cologne - 2.5 oz.

$40.99$58.00

−29%

You save $17.01$0.55/ml

Size
75 ml($0.55/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Swiss Arabian's Shaghaf Vanilla Toffee Eau de Parfum is rich and dessert like, built for indulgence. Toffee and coffee open with a warm, roasted freshness, while vanilla, walnut, dates, cardamom and milk bring a creamy gourmand heart. Brown sugar, Madagascar vanilla, tonka bean, woody notes, benzoin, vanilla caviar and musk close the composition with a rich, lingering finish. This gourmand fragrance suits cooler evenings.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet