Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Gumin →

Tiziana Terenzi Gumin by Tiziana Terenzi EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ (EDITION 2024) for UNISEX

Tiziana Terenzi Gumin by Tiziana Terenzi EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ (EDITION 2024) for UNISEX

$275.09

At typical
Size
100 ml($2.75/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 23, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$275.09$270.13AVG $270.13Aug 11, 2026Sep 23, 2026
Aug 11, 2026 $270.13Sep 23, 2026 $275.09rose $4.96 (1.8%)

Range over this window: $270.13 to $275.09. Averaging $270.13, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet

  • Juliette Has A Gun Gentlewoman

    50 ml · EDP

    $48.99$0.98/ml

    at FragranceNet

  • Marc-Antoine Barrois Ganymede

    EDP · Decant

    $10.49

    at FragranceNet

  • Coach Cherry

    90 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.93/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Floral Woody

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Moncler Ciel D'hiver

    200 ml · EDP

    $129.49$0.65/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Sunset Coconut

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Delilah Blanc

    100 ml · EDP

    $24.49$0.24/ml

    at FragranceNet