Daily Fragrance Scout
True Religion by True Religion EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

True Religion by True Religion EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$30.79

Tracked low
Size
100 ml($0.31/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
12 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 4, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$32.89$30.79AVG $32.89Aug 11, 2026Sep 4, 2026
Aug 11, 2026 $32.89Sep 4, 2026 $30.79fell $2.10 (6.4%)

Range over this window: $30.79 to $32.89. Averaging $32.89, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Taylor Swift Wonderstruck Enchanted Taylor Swift

    15 ml · EDP

    $121.79$8.12/ml

    at FragranceNet

  • L.T. Piver A La Reine De Fleurs

    100 ml · EDC

    $13.29$0.13/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne 1 Million

    100 ml · EDT · Tester

    $76.29$0.76/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Wild Child

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet