Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Black Extreme →

Trussardi Black Extreme by Trussardi EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

Trussardi Black Extreme by Trussardi EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

$48.99

Tracked low
Size
100 ml($0.49/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 13, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$48.99$48.29AVG $48.29Aug 11, 2026Aug 13, 2026
Aug 11, 2026 $48.29Aug 13, 2026 $48.99rose $0.70 (1.4%)

Range over this window: $48.29 to $48.99. Averaging $48.29, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • RDZ Parfums Philadelphia

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Art Museum

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Divine Nectar

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Britney Spears Prerogative Britney Spears

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Mush Mush Glamorous Bouquet

    100 ml · EDP

    $17.49$0.17/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cereza

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Pour Homme

    50 ml · EDT

    $53.89$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Salvatore Ferragamo Ferragamo Sublime Leather

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet