Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Victoria Flower →

$23.99$30.00
You save $6.01$0.24/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Maison Alhambra's Victoria Flower Eau de Parfum is floral and warm, built for layered femininity. Tea, osmanthus and bergamot open with a soft, fruity freshness, while orchid, African orange flower, freesia, jasmine and rose bring a lush floral heart. Patchouli, vanilla and musk close the composition with a warm, grounded finish. This floral fragrance suits everyday elegance.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet