Daily Fragrance Scout
Anna Sui Mystic Luna bottle

Anna Sui Mystic Luna

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Anna Sui Mystic Luna is $32.19 for 50 ml at FragranceNet ($0.64/ml, read Oct 3, 2026, 02:18 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$32.19

50 ml · 1 provider

Average price
$32.19

across 1 provider at 50 ml

Best value
$0.64/ml

at 50 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 50 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$32.19
Aug 11, 202651 observationsOct 3, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$32.19
Average now:
$32.19
Trend:
flat

Anna Sui Mystic Luna: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Anna Sui Mystic Luna?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $32.19 for the 50 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 02:18 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
Is $32.19 a good price for Anna Sui Mystic Luna?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Anna Sui Mystic Luna cost?
Anna Sui Mystic Luna starts at $32.19 for a 50 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Anna Sui Mystic Luna?
The best value we track is $0.64/ml per millilitre at the 50 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Anna Sui Mystic Luna?
The lowest price we have recorded for the 50 ml size is $32.19, tracking since Aug 11, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Anna Sui Mystic Luna cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Anna Sui

Other Anna Sui fragrances we price across providers.

  • Anna Sui

    1 provider

    Electric Whisper

    EDP · Women

    Bottle size for Anna Sui Electric Whisper

    $30.79$0.62/ml

  • Anna Sui

    1 provider

    Thorn Of A Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Anna Sui Thorn Of A Rose

    $30.79$0.62/ml

  • Anna Sui

    1 provider

    Utopia Mist

    EDP · Women

    Bottle size for Anna Sui Utopia Mist

    $32.19$0.64/ml

  • Anna Sui

    1 provider

    Dew Fields

    EDP · Women

    Bottle size for Anna Sui Dew Fields

    $30.09$0.60/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Kenzo

    2 providers

    Flower

    EDP · Women

    Bottle size for Kenzo Flower

    $9.09$1.82/ml

    $39.89$1.33/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $44.79$0.90/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $64.39$0.64/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    Le Male Elixir Absolu

    Parfum · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $33.99$3.40/ml

    $79.98$0.64/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Montale

    2 providers

    Dark Aoud

    EDP · Unisex

    Bottle size for Montale Dark Aoud

    $63.95$0.64/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ariana Grande

    1 provider

    Angels Kiss

    EDP · Women

    Bottle size for Ariana Grande Angels Kiss

    $79.99$0.64/ml