Daily Fragrance Scout
Ard Al Zaafaran Yara Roll On CPO bottle

Ard Al Zaafaran Yara Roll On CPO

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Ard Al Zaafaran Yara Roll On CPO is in stock at the 1 retailer we track; the 10 ml decant is $7.99.

In stock now

No full bottle of Ard Al Zaafaran Yara Roll On CPO is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, from the same part of the catalog.

  • Al Haramain

    1 provider

    Amber Oud Dubai Night

    Extrait

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Dubai Night

    $59.99$0.80/ml

  • Swiss Arabian

    1 provider

    Opulence Of Dubai

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Swiss Arabian Opulence Of Dubai

    $80.49$0.80/ml

  • Aurora Scents

    1 provider

    Dancing In Snowfall

    EDP · Women

    Bottle size for Aurora Scents Dancing In Snowfall

    $59.90$0.80/ml

Lowest price
$7.99

10 ml · decant only

Average price
$7.99

across 1 provider at 10 ml

Best value
$0.80/ml

at 10 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 9, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 10 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$7.99
Aug 9, 202651 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$7.99
Average now:
$7.99
Trend:
flat

More from Ard Al Zaafaran

Other Ard Al Zaafaran fragrances we price across providers.

  • Ard Al Zaafaran

    2 providers

    Wild Oud

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ard Al Zaafaran Wild Oud

    $17.49$0.29/ml

    best of 2 providers at 60 ml

  • Ard Al Zaafaran

    2 providers

    Bareq

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ard Al Zaafaran Bareq

    $27.29$0.27/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ard Al Zaafaran

    2 providers

    Oud Mood

    EDP

    Bottle size for Ard Al Zaafaran Oud Mood

    $7.99$0.40/ml

    $9.79$0.20/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Ard Al Zaafaran

    2 providers

    Saheb

    EDP

    Bottle size for Ard Al Zaafaran Saheb

    $20.99$0.30/ml

    best of 2 providers at 70 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.