Armaf
4 providers
Club de Nuit Intense
EDP
$9.09$1.14/ml
$34.99$0.33/ml
$84.95$0.42/ml
best of 2 providers at 200 ml

As of Oct 1, 2026: every Armaf AUCTION Club de Nuit Intense Overdose by Velvet Pouch bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $50.99 for 105 ml.
Armaf AUCTION Club de Nuit Intense Overdose by Velvet Pouch is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Armaf first.
Armaf
4 providers
EDP
$9.09$1.14/ml
$34.99$0.33/ml
$84.95$0.42/ml
best of 2 providers at 200 ml
Armaf
3 providers
EDP · Women
$39.99$0.38/ml
$41.95$0.38/ml
best of 2 providers at 110 ml
$59.99$0.30/ml
Armaf
3 providers
EDT · Men
$39.95$0.40/ml
best of 2 providers at 100 ml
$39.99$0.38/ml
across 0 providers
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
per millilitre
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Intense Oud | Average |
|---|---|---|
| 105 ml | sold out | - |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 29, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Sold out everywhere at 105 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.
Other Armaf fragrances we price across providers.
Armaf
4 providers
EDP
$21.69$0.36/ml
$29.95$0.30/ml
best of 3 providers at 100 ml
Armaf
4 providers
EDP
$9.09$1.14/ml
$34.99$0.33/ml
$84.95$0.42/ml
best of 2 providers at 200 ml
Armaf
3 providers
EDP · Women
$28.99$0.29/ml
best of 3 providers at 100 ml
Fragrances from other houses in the same part of the catalog.
Al Haramain
3 providers
EDP · Unisex
$39.95$0.67/ml
best of 3 providers at 60 ml
$49.99$0.50/ml
$75.95$0.64/ml
best of 2 providers at 118 ml
$72.99$0.36/ml
Al Haramain
3 providers
EDP · Men
$16.79$2.10/ml
$49.95$0.83/ml
best of 2 providers at 60 ml
$70.95$0.60/ml
best of 2 providers at 118 ml