Daily Fragrance Scout
Armaf Club de Nuit Intense Extreme bottle

Armaf Club de Nuit Intense Extreme

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Armaf Club de Nuit Intense Extreme is $139.99 for 110 ml at Fragrance Outlet ($1.27/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$139.99

110 ml · 1 provider

Average price
$139.99

across 1 provider at 110 ml

Best value
$1.27/ml

at 110 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 110 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$139.99
Sep 28, 20264 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$139.99
Average now:
$139.99
Trend:
flat

Armaf Club de Nuit Intense Extreme: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Armaf Club de Nuit Intense Extreme?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $139.99 for the 110 ml bottle at Fragrance Outlet (read 1 hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
How much does Armaf Club de Nuit Intense Extreme cost?
Armaf Club de Nuit Intense Extreme starts at $139.99 for a 110 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Armaf Club de Nuit Intense Extreme?
The best value we track is $1.27/ml per millilitre at the 110 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Armaf Club de Nuit Intense Extreme cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Armaf

Other Armaf fragrances we price across providers.

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.

  • Swiss Arabian

    1 provider

    Musk 07

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Swiss Arabian Musk 07

    $56.69$1.26/ml

  • Swiss Arabian

    1 provider

    Oud 07

    EDP · Unisex

    Bottle size for Swiss Arabian Oud 07

    $61.99$1.24/ml

  • Swiss Arabian

    2 providers

    Vanilla 01

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Swiss Arabian Vanilla 01

    $65.99$1.32/ml

    best of 2 providers at 50 ml