Daily Fragrance Scout
Armaf Club De Nuit Intense bottle

Armaf Club De Nuit Intense

Perfume OilWomenMiddle Eastern & Arabian

As of Sep 30, 2026: no full bottle of Armaf Club De Nuit Intense is in stock at the 1 retailer we track; the 20 ml decant is $32.89.

In stock now

No full bottle of Armaf Club De Nuit Intense is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Armaf first.

  • Armaf

    3 providers

    Club De Nuit Intense

    EDT · Men

    Bottle size for Armaf Club De Nuit Intense

    $39.95$0.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $39.99$0.38/ml

  • Armaf

    2 providers

    Club De Nuit

    EDP · Women

    Bottle size for Armaf Club De Nuit

    $8.39$1.20/ml

    $25.19$0.84/ml

    $34.99$0.33/ml

    $59.99$0.30/ml

Lowest price
$32.89

20 ml · decant only

Average price
$32.89

across 1 provider at 20 ml

Best value
$1.64/ml

at 20 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 25, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 20 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$32.89
Sep 25, 20267 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$32.89
Average now:
$32.89
Trend:
flat

More from Armaf

Other Armaf fragrances we price across providers.

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre, within middle eastern & arabian.

  • Orientica

    1 provider

    Xo Xclusif Oud Noir

    Extrait · Unisex

    Bottle size for Orientica Xo Xclusif Oud Noir

    $192.49$1.63/ml

  • Primera Perfumes Kuwait

    1 provider

    Costa Blanca Musk

    EDP · Unisex

    Bottle size for Primera Perfumes Kuwait Costa Blanca Musk

    $161.99$1.62/ml

  • Orientica

    2 providers

    Xo Old Fashioned

    Extrait

    Bottle size for Orientica Xo Old Fashioned

    $189.95$1.61/ml

    best of 2 providers at 118 ml

  • AJMAL

    1 provider

    Eau D'oud

    EDP · Unisex

    Bottle size for AJMAL Eau D'oud

    $167.99$1.68/ml