Daily Fragrance Scout
Armaf Tres Nuit Lyric Pour Homme bottle

Armaf Tres Nuit Lyric Pour Homme

Eau de ParfumMenMiddle Eastern & Arabian

As of Sep 30, 2026: every Armaf Tres Nuit Lyric Pour Homme bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $29.99 for 100 ml.

In stock now

Armaf Tres Nuit Lyric Pour Homme is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Armaf first.

  • Armaf

    3 providers

    Club De Nuit Intense

    EDT · Men

    Bottle size for Armaf Club De Nuit Intense

    $39.95$0.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $39.99$0.38/ml

  • Armaf

    2 providers

    Club De Nuit

    EDP · Women

    Bottle size for Armaf Club De Nuit

    $8.39$1.20/ml

    $25.19$0.84/ml

    $34.99$0.33/ml

    $59.99$0.30/ml

Lowest price
-

across 0 providers

Average price
-

per ml: 0 sizes cannot share a dollar average

Best value
-

per millilitre

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Sold out everywhere at 100 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.

$29.99
Aug 7, 202653 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$29.99
Average now:
$29.99
Trend:
flat

More from Armaf

Other Armaf fragrances we price across providers.

Compares at a similar price

Fragrances from other houses in the same part of the catalog.

  • Bharara

    4 providers

    King

    EDP

    Bottle size for Bharara King

    $54.59$0.55/ml

    best of 4 providers at 100 ml

    $89.99$0.45/ml

    $299.99$0.30/ml

  • AJMAL

    3 providers

    Santal Wood

    EDP · Unisex

    Bottle size for AJMAL Santal Wood

    $65.00$0.65/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Al Haramain

    3 providers

    Amber Oud Rouge

    EDP · Men

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Rouge

    $16.79$2.10/ml

    $49.95$0.83/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $70.95$0.60/ml

    best of 3 providers at 118 ml