Daily Fragrance Scout
Bebe Gold bottle

Bebe Gold

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Bebe Gold is $61.75 for 100 ml at Fragrance Outlet ($0.62/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$61.75

100 ml · 1 provider

Average price
$61.75

across 1 provider at 100 ml

Best value
$0.62/ml

at 100 ml

Biggest discount
−5%

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$61.75
Sep 28, 20264 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$61.75
Average now:
$61.75
Trend:
flat

Bebe Gold: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Bebe Gold?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $61.75 for the 100 ml bottle at Fragrance Outlet (read under an hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
How much does Bebe Gold cost?
Bebe Gold starts at $61.75 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Bebe Gold?
The best value we track is $0.62/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Bebe Gold cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Bebe

Other Bebe fragrances we price across providers.

  • Bebe

    2 providers

    Love Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Bebe Love Perfume

    $17.95$0.18/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bebe

    2 providers

    Luxe Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Bebe Luxe Perfume

    $17.95$0.18/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bebe

    1 provider

    Nouveau

    EDP · Women

    Bottle size for Bebe Nouveau

    $13.29$0.27/ml

  • Bebe

    1 provider

    Love

    Mist · Women

    Bottle size for Bebe Love

    $7.69$0.03/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Mancera

    5 providers

    Sicily

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Sicily

    $135.00$2.25/ml

    $72.95$0.62/ml

    $79.97$0.67/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Acqua Di Gio

    EDT

    Bottle size for Giorgio Armani Acqua Di Gio

    $9.99$1.25/ml

    $51.79$1.73/ml

    best of 3 providers at 30 ml

    $65.99$1.32/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $75.59$0.76/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $139.99$0.70/ml

    best of 3 providers at 200 ml

    $184.99$0.62/ml

  • Hermes

    3 providers

    Terre D'hermes

    EDT · Men

    Bottle size for Hermes Terre D'hermes

    $58.79$1.31/ml

    best of 2 providers at 45 ml

    $73.49$0.73/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $123.89$0.62/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Marc Ecko

    2 providers

    Ecko Red

    EDT

    Bottle size for Marc Ecko Ecko Red

    $61.95$0.62/ml

    best of 2 providers at 100 ml