Daily Fragrance Scout

Borsalino Donna Perfume

Eau de ParfumWomen

As of Oct 1, 2026: no full bottle of Borsalino Donna Perfume is in stock at the 1 retailer we track; the 5 ml decant is $9.95.

In stock now

No full bottle of Borsalino Donna Perfume is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Borsalino first.

  • Borsalino

    1 provider

    Black Iris

    EDP · Men

    Bottle size for Borsalino Black Iris

    $25.19$2.52/ml

    $139.99$1.40/ml

  • Borsalino

    1 provider

    White Iris

    EDP · Women

    Bottle size for Borsalino White Iris

    $24.49$2.45/ml

    $139.99$1.40/ml

Lowest price
$9.95

5 ml · decant only

Average price
$9.95

across 1 provider at 5 ml

Best value
$1.99/ml

at 5 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 5 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$9.95
Sep 21, 202611 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$9.95
Average now:
$9.95
Trend:
flat

More from Borsalino

Other Borsalino fragrances we price across providers.

  • Borsalino

    1 provider

    Black Iris

    EDP · Men

    Bottle size for Borsalino Black Iris

    $25.19$2.52/ml

    $139.99$1.40/ml

  • Borsalino

    1 provider

    White Iris

    EDP · Women

    Bottle size for Borsalino White Iris

    $24.49$2.45/ml

    $139.99$1.40/ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Bond No 9

    4 providers

    Wall Street

    EDP

    Bottle size for Bond No 9 Wall Street

    $7.99$7.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $33.99$6.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $229.99$4.60/ml

    $199.00$1.99/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Jo Malone

    2 providers

    Tuberose Angelica Intense

    EDC · Unisex

    Bottle size for Jo Malone Tuberose Angelica Intense

    $154.99$3.10/ml

    $199.49$1.99/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Kajal

    2 providers

    Jihan

    EDP

    Bottle size for Kajal Jihan

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $199.00$1.99/ml

  • Reinvented

    2 providers

    Eureka

    EDP

    Bottle size for Reinvented Eureka

    $6.99$6.99/ml

    $25.99$5.20/ml

    $44.99$4.50/ml

    $149.00$1.99/ml

    best of 2 providers at 75 ml