Valentino
5 providers
Uomo Born in Roma Purple Melancholia
EDT
$91.95$1.84/ml
best of 3 providers at 50 ml
$113.95$1.14/ml
best of 5 providers at 100 ml

As of Oct 3, 2026: no full bottle of Bruno Banani Absolute Woman is in stock at the 1 retailer we track; the 20 ml decant is $13.29.
No full bottle of Bruno Banani Absolute Woman is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, from the same part of the catalog.
Valentino
5 providers
EDT
$91.95$1.84/ml
best of 3 providers at 50 ml
$113.95$1.14/ml
best of 5 providers at 100 ml
Giorgio Armani
5 providers
EDT
$20.95$1.40/ml
$41.95$1.40/ml
best of 3 providers at 30 ml
$73.32$1.47/ml
best of 3 providers at 50 ml
$51.95$0.69/ml
best of 5 providers at 75 ml
$69.95$0.56/ml
best of 5 providers at 125 ml
$87.04$0.58/ml
$172.27$0.86/ml
best of 2 providers at 200 ml
Valentino
4 providers
EDT · Men
$4.99$4.99/ml
$20.99$4.20/ml
$18.89$2.36/ml
$33.99$3.40/ml
$32.89$2.19/ml
$91.95$1.84/ml
best of 2 providers at 50 ml
$89.98$0.90/ml
best of 4 providers at 100 ml
Azzaro
4 providers
EDT · Men
$3.69$3.69/ml
$12.99$2.60/ml
$14.69$1.47/ml
best of 2 providers at 10 ml
$79.95$1.60/ml
best of 2 providers at 50 ml
$99.95$1.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
$128.99$0.86/ml
20 ml · decant only
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
at 20 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 20 mlbest $0.66/ml | $13.29bestread Oct 3, 2026, 10:33 UTC | $13.29across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 20 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
Other Bruno Banani fragrances we price across providers.