Daily Fragrance Scout
Bvlgari Le Gemme Onekh bottle

Bvlgari Le Gemme Onekh

Eau de ParfumMen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Bvlgari Le Gemme Onekh is $314.99 for 125 ml at FragranceNet ($2.52/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$314.99

125 ml · 1 provider

Average price
$314.99

across 1 provider at 125 ml

Best value
$2.52/ml

at 125 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Aug 11, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 125 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$314.99
Aug 11, 202649 observationsOct 1, 2026

3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.

Lowest:
$314.99
Average now:
$314.99
Trend:
flat

Bvlgari Le Gemme Onekh: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Bvlgari Le Gemme Onekh?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $314.99 for the 125 ml bottle at FragranceNet (read under an hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
Is $314.99 a good price for Bvlgari Le Gemme Onekh?
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it. That is measured against this seller's own recorded prices, not against other stores, so it says whether FragranceNet is asking more or less than it usually does for this bottle.
How much does Bvlgari Le Gemme Onekh cost?
Bvlgari Le Gemme Onekh starts at $314.99 for a 125 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Bvlgari Le Gemme Onekh?
The best value we track is $2.52/ml per millilitre at the 125 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
What is the lowest recorded price for Bvlgari Le Gemme Onekh?
The lowest price we have recorded for the 125 ml size is $314.99, tracking since Aug 11, 2026. That is a bounded record over our own observation window, not an all-time low; the price history chart on this page shows the observations behind it.
Why is Bvlgari Le Gemme Onekh cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Bvlgari

Other Bvlgari fragrances we price across providers.

  • Bvlgari

    3 providers

    Man In Black

    EDP · Men

    Bottle size for Bvlgari Man In Black

    $15.39$3.08/ml

    $34.29$2.29/ml

    $69.95$1.17/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $94.49$0.94/ml

    best of 3 providers at 100 ml

    $135.79$0.91/ml

  • Bvlgari

    3 providers

    Man Rain Essence

    EDP · Men

    Bottle size for Bvlgari Man Rain Essence

    $16.79$2.10/ml

    $131.95$1.32/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Bvlgari

    2 providers

    Au The Bleu

    EDC · Unisex

    Bottle size for Bvlgari Au The Bleu

    $39.99$0.53/ml

    $75.00$0.50/ml

    best of 2 providers at 150 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Giorgio Armani

    1 provider

    Armani Code Elixir

    Parfum · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code Elixir

    $125.99$2.52/ml

  • Boadicea the Victorious

    1 provider

    Imperial

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Imperial

    $251.99$2.52/ml

  • Christian Dior

    1 provider

    Dior Homme

    Parfum · Men

    Bottle size for Christian Dior Dior Homme

    $32.89$4.70/ml

    $160.29$3.21/ml

    $188.99$2.52/ml