Daily Fragrance Scout
Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance bottle

Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance

Eau de ParfumUnisex

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance is $140.00 for 100 ml at Fragrance Outlet ($1.40/ml, read under an hour ago), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$140.00

100 ml · 1 provider

Average price
$140.00

across 1 provider at 100 ml

Best value
$1.40/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 100 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

$140.00
Sep 28, 20264 observationsOct 1, 2026
Lowest:
$140.00
Average now:
$140.00
Trend:
flat

Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance?
The lowest live price we track as of Oct 1, 2026 is $140.00 for the 100 ml bottle at Fragrance Outlet (read under an hour ago), compared across 1 retailer. Prices change through the day, so the table above always shows the current low.
How much does Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance cost?
Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance starts at $140.00 for a 100 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance?
The best value we track is $1.40/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Camille Rochelle Privee White Haze Fragrance cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Camille Rochelle

Other Camille Rochelle fragrances we price across providers.

  • Camille Rochelle

    2 providers

    Elixir Echo Reserve

    EDP

    Bottle size for Camille Rochelle Elixir Echo Reserve

    $164.99$1.65/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Camille Rochelle

    2 providers

    Cognac Haze Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Camille Rochelle Cognac Haze Pour Homme

    $114.99$1.15/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Camille Rochelle

    2 providers

    Privee Renegade

    EDP

    Bottle size for Camille Rochelle Privee Renegade

    $150.00$1.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Camille Rochelle

    2 providers

    Platinum Pour Homme

    EDP · Men

    Bottle size for Camille Rochelle Platinum Pour Homme

    $114.99$1.15/ml

    best of 2 providers at 100 ml

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Xerjoff

    7 providers

    Erba Pura

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Erba Pura

    $7.99$7.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    $33.99$6.80/ml

    $23.75$2.97/ml

    $53.99$5.40/ml

    $94.97$1.90/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $139.98$1.40/ml

    best of 7 providers at 100 ml

  • Parfums de Marly

    4 providers

    Layton

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Layton

    $7.99$7.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $35.99$3.60/ml

    $174.99$2.33/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $179.99$1.44/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $279.99$1.40/ml

  • Borntostandout

    4 providers

    Indecent Cherry

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout Indecent Cherry

    $7.99$7.99/ml

    $3.00$1.50/ml

    $38.99$7.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $61.59$4.11/ml

    $135.00$2.70/ml

    best of 3 providers at 50 ml

    $139.99$1.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Parfums de Marly

    4 providers

    Pegasus

    EDP · Men

    Bottle size for Parfums de Marly Pegasus

    $6.29$6.29/ml

    $3.50$1.75/ml

    $18.89$3.78/ml

    best of 2 providers at 5 ml

    $38.99$3.90/ml

    $175.00$1.40/ml

    best of 3 providers at 125 ml