Marc Jacobs
3 providers
Perfect Absolute
EDP · Women
$23.79$2.38/ml
$128.99$2.87/ml
$115.49$1.15/ml
best of 3 providers at 100 ml

Lowest live price · 50 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Carner Barcelona Black Calamus is $88.89 for 50 ml at FragranceNet ($1.78/ml, read Oct 3, 2026, 10:20 UTC), the only retailer we track with it in stock.
50 ml · 1 provider
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
at 50 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 50 mlbest $1.78/ml | $88.89bestTesterread Oct 3, 2026, 10:20 UTC | $88.89across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 50 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
Fragrances from other houses in the same part of the catalog.
Marc Jacobs
3 providers
EDP · Women
$23.79$2.38/ml
$128.99$2.87/ml
$115.49$1.15/ml
best of 3 providers at 100 ml
Paco Rabanne
2 providers
EDP · Women
$55.29$1.84/ml
$74.19$1.48/ml
best of 2 providers at 50 ml
$75.59$0.94/ml
best of 2 providers at 80 ml