Carolina Herrera
3 providers
Bad Boy Cobalt
EDP · Men
$3.99$3.99/ml
$14.99$3.00/ml
$25.99$2.60/ml
$103.95$2.08/ml
best of 2 providers at 50 ml
$132.95$1.33/ml
best of 2 providers at 100 ml
$170.95$1.14/ml
best of 2 providers at 150 ml

Lowest live price · 50 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume is $97.95 for 50 ml at Perfumania ($1.96/ml, read 1 hour ago), compared across 2 retailers.
The 80 ml ranges from $104.95 at FragranceShop to $119.95 at Perfumania, a $15.00 spread, 13% of the higher price, across 2 sellers.
Per millilitre the 80 ml works out at $1.31/ml against $1.96/ml for the 50 ml, so the 80 ml is the better value at today's prices.
The lowest we have recorded for the 80 ml in 55 days of tracking is $104.95 on Sep 21; which is where it sits now.
50 ml · 2 providers
per ml: 2 sizes cannot share a dollar average
at 80 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceShop | Perfumania | Average |
|---|---|---|---|
| 30 ml | not carried | sold out | - |
| 50 mlbest $1.96/ml | not carried | $97.95best−16%tracked lowread Oct 1, 2026, 07:32 UTC | $97.95across 1 provider |
| 80 mlbest $1.31/ml | $104.95besttracked lowread Oct 1, 2026, 06:46 UTC | $119.95−17%tracked lowread Oct 1, 2026, 07:32 UTC | $112.45across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Carolina Herrera fragrances we price across providers.
Carolina Herrera
3 providers
EDP · Men
$3.99$3.99/ml
$14.99$3.00/ml
$25.99$2.60/ml
$103.95$2.08/ml
best of 2 providers at 50 ml
$132.95$1.33/ml
best of 2 providers at 100 ml
$170.95$1.14/ml
best of 2 providers at 150 ml
Carolina Herrera
3 providers
EDT · Men
$48.99$0.98/ml
best of 3 providers at 50 ml
$58.79$0.59/ml
best of 3 providers at 100 ml
Carolina Herrera
3 providers
EDP · Men
$3.99$3.99/ml
$14.99$3.00/ml
$24.99$2.50/ml
$151.95$1.52/ml
$192.95$1.29/ml
best of 2 providers at 150 ml
Carolina Herrera
2 providers
EDP
$111.95$2.24/ml
$83.95$1.05/ml
best of 2 providers at 80 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.