Giorgio Armani
5 providers
Armani Code
EDT
$61.97$2.07/ml
best of 2 providers at 30 ml
$73.32$1.47/ml
best of 2 providers at 50 ml
$59.95$0.80/ml
best of 5 providers at 75 ml
$69.95$0.56/ml
best of 5 providers at 125 ml

As of Oct 1, 2026: every Giorgio Armani Acqua Di Gio Cologne bottle we track is sold out at 1 retailer; the last recorded price was $132.95 for 75 ml. Sizes tracked: 75 ml, 100 ml, 125 ml.
Giorgio Armani Acqua Di Gio Cologne is sold out everywhere we track. These have a full bottle in stock today, Giorgio Armani first.
Giorgio Armani
5 providers
EDT
$61.97$2.07/ml
best of 2 providers at 30 ml
$73.32$1.47/ml
best of 2 providers at 50 ml
$59.95$0.80/ml
best of 5 providers at 75 ml
$69.95$0.56/ml
best of 5 providers at 125 ml
Giorgio Armani
4 providers
EDP · Men
$74.19$1.65/ml
$108.95$1.45/ml
best of 2 providers at 75 ml
$110.59$1.11/ml
$65.00$0.52/ml
best of 2 providers at 125 ml
Giorgio Armani
4 providers
EDT
$9.99$1.25/ml
$51.79$1.73/ml
best of 3 providers at 30 ml
$65.99$1.32/ml
best of 2 providers at 50 ml
$75.59$0.76/ml
best of 3 providers at 100 ml
$139.99$0.70/ml
best of 2 providers at 200 ml
$184.99$0.62/ml
Giorgio Armani
4 providers
EDP
$122.99$2.46/ml
$106.39$1.42/ml
$90.95$0.73/ml
best of 4 providers at 125 ml
across 0 providers
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
per millilitre
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Perfumania | Average |
|---|---|---|
| 75 ml | sold out | - |
| 100 ml | sold out | - |
| 125 ml | sold out | - |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Sold out everywhere at 75 ml: the line shows the prices we recorded while it was listed, not a price you can buy at today.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Giorgio Armani fragrances we price across providers.
Giorgio Armani
5 providers
EDT
$61.97$2.07/ml
best of 2 providers at 30 ml
$73.32$1.47/ml
best of 2 providers at 50 ml
$59.95$0.80/ml
best of 5 providers at 75 ml
$69.95$0.56/ml
best of 5 providers at 125 ml
Giorgio Armani
4 providers
EDP · Men
$74.19$1.65/ml
$108.95$1.45/ml
best of 2 providers at 75 ml
$110.59$1.11/ml
$65.00$0.52/ml
best of 2 providers at 125 ml
Giorgio Armani
4 providers
EDT
$9.99$1.25/ml
$51.79$1.73/ml
best of 3 providers at 30 ml
$65.99$1.32/ml
best of 2 providers at 50 ml
$75.59$0.76/ml
best of 3 providers at 100 ml
$139.99$0.70/ml
best of 2 providers at 200 ml
$184.99$0.62/ml
Giorgio Armani
4 providers
EDP
$122.99$2.46/ml
$106.39$1.42/ml
$90.95$0.73/ml
best of 4 providers at 125 ml