
Graff Lesedi La Rona Vi
As of Oct 3, 2026: no full bottle of Graff Lesedi La Rona Vi is in stock at the 1 retailer we track; the 2 ml decant is $12.59.
In stock now
No full bottle of Graff Lesedi La Rona Vi is in stock anywhere we track. These have a full bottle in stock today, Graff first.
Xerjoff
7 providers
Erba Pura
EDP · Unisex
$7.99$7.99/ml
$4.99$2.50/ml
$33.99$6.80/ml
$23.75$2.97/ml
$53.99$5.40/ml
$94.97$1.90/ml
best of 3 providers at 50 ml
$139.98$1.40/ml
best of 7 providers at 100 ml
Mancera
7 providers
Cedrat Boise
EDP · Unisex
$2.99$2.99/ml
$4.99$2.50/ml
$13.99$2.80/ml
$17.99$1.80/ml
$135.00$2.25/ml
$77.95$0.66/ml
best of 3 providers at 118 ml
$64.99$0.54/ml
best of 4 providers at 120 ml
2 ml · decant only
per ml: 0 sizes cannot share a dollar average
at 2 ml
full bottle, off list price
Prices by size and provider
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
2 mlbest $6.30/ml
| Size | FragranceNet | Average |
|---|---|---|
| 2 mlbest $6.30/ml | $12.59bestread Oct 3, 2026, 13:34 UTC | $12.59across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Price dynamics: 2 ml
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Not enough price history for 2 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.
More from Graff
Other Graff fragrances we price across providers.



